احتراما به اطلاع شما مشتری محترم میرساند :

با توجه به گزارشات کاربران گرامی شرکت مبنی بر کاهش سرعت سایت ها در برخی از ساعات شبانه روز ، طی بررسی های انجام شده متاسفانه متوجه شدیم که سرعت read و  write هارد سرور شماره 1 میزبانی کاهش یافته است ! علاوه بر کاهش راندمان سرور این کاهش سرعت به مرور زمان ممکن است باعث از دسترس خارج شدن هارد شود .

همانطور که در جریان هستید ما میتوانیم بدون پرداخت هزینه اضافه به دیتاسنتر ، درخواست کنیم تا هارد معیوب را تعویض کنند . تعویض هارد معیوب بسیار زمان بر میباشد و حداقل 72 ساعت سایت ها داون میشود !
با توجه به اینکه رضایت کاربران برای مجموعه آی آر سرور بسیار حائز اهمیت است ، با دستور مدیریت  شرکت سرور های جدید با هارد های SSD NVMe در حال تهیه میباشند تا سرور قبلی به صورت کامل کنار گذاشته شود و یک سرور نو جایگزین سرور قبلی شود . سرور جدید 2 برابر سرور قبلی رم دارد و هارد هم از SSD معمولی به SSD NVMe تغییر میکند ... در این شرایط کیفیت به صورت کاملا محسوس بالا میرود به طوری تمام کاربران افزایش کیفیت را حس خواهند کرد .

✅ سرور های جدید سفارش شده و بعد از تحویل گرفتن سرور ها از دیتاسنتر هتزنر آلمان و انجام کانفیگ های نرم افزاری ، انتقال طی این هفته انجام خواهد شد و مراحل انتقال سرور از طریق کانال تلگرام شرکت به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید.

✅ موقعیت سرور هیچ تغییری نخواهد کرد ، همچنان در دیتاسنتر هتزنر آلمان میزبان شما خواهیم بود و تنها جا به جایی بین سرور های قدیمی و جدید خواهد بود و تنها تغییری که انجام میشود تغییر آی پی سرور میزبانی خواهد بود.

✅ تغییر سرور ها با توجه به هزینه های ستاپ و قیمت ارز یورو ، برای ایران سرور هزینه بسیار زیادی داشته است . از آنجا که حفظ کیفیت برای مجموعه ایران سرور حائز اهمیت میباشد با نادیده گرفتن هزینه های مالی این مسئله در حال انجام است.

پیشاپیش از اینکه مجموعه ایران سرور را در این مسیر یاری میفرمایید سپاسگزاریم .

لطفا جهت پیگیری روند انتقال سرور به کانال تلگرام ایـــران ســــرور بپیوندید. IrServerCo@


با سپاس
واحد پشتیبانی و انتقال سرور آی آر سرور _ بیست و دوم اسفند 1397


 
ناحيه کاربري | وضعیت سرور ها | مرکز آموزش | قوانين سرويس دهي | ارسال تيکت


Wednesday, March 13, 2019« برگشت

این قالب توسط هوک رنگی تغییر رنگ یافته است
logo-samandehi