آپدیت صبح جمعه 2017/09/01

متاسفانه علی رغم آخرین تلاشی که در روز پنج شنبه برای تغییر نظر دیتاسنتر صورت گرفت موفق به تغییر نظر آنها نشدیم و سرورها در پنج شنبه شب از دسترس خارج گردیدند و حتی اکانت ما در این دیتاسنر هم حذف گردیده است.

خوشبختانه ار روز 4 شنبه شب با تلاش بسیار زیادی که صورت گرفت موفق شدیم از تمام سرورهای مجازی که بر روی این سرورها میزبانی میشد بکاپ تهیه  کنیم و مشکل خاصی برای دیتای سرویسهای کاربران بوجود نخواهد آمد.

در پنل دیگر اروپاییمان سرورهای جدیدی سفارش داده شده اند و منتظر تحویل و راه اندازی سرورهای جدید هستیم تا بتوانیم سرویسهای کاربران را بر روی سرورهای جدید راه اندازی و مجددا در دسترس قرار دهیم.
بمحض آماده شدن سرورهای جدید ، سرویسهای شما کاربران گرامی بسرعت راه اندازی مجدد و آی پی جدید براتون ارسال خواهد شد.

مجددا لازم به ذکر میباشد که این رفتار و عمل دیتاسنتر هتزنر آلمان که سابقه همکاری خوبی را با مشتریان ایرانی خودش داشته اصلا برای ما قابل پیش بینی نبود و این مشکل هم صرفا مختص ما نبوده و پنل بسیاری از مشتریان ایرانی خود را به همین ترتیب مسدود و سرورهای آنها را کنسل کرده است.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام

متاسفانه دیتاسنتر هتزنر آلمان طی اطلاعی که به ما داده است ، تمام سرورهای پنل ایرانی ما را کنسل و تا فردا 2017/08/31 فرصت برای انتقال دیتای سرورها به ما داده است.

طبق اطلاعاتی که بدست آوردیم این دیتاسنتر با بیشتر کاربران ایرانی خود همین رویه را در پیش گرفته است و پنل و سرورهای بسیاری از مشتریان ایرانی خود را طی روزهای گذشته بسته است و در بهترین حالت فرصتی چند روزه را جهت انتقال دیتای سرورها را به کاربران داده است.

متاسفانه با تلاش و پیگیری که با دیتاسنتر داشتیم موفق به تغییر تصمیم آنها نشدیم و تا فردا صبح فرصت داریم که به هر نحوی که ممکن هست جهت از دست نرفتن اطلاعات سرویسهای شما کاربران گرامی ، اقدام به تهیه بکاپ و در نهایت انتقال سرویسها نماییم.

hetzner-cancel

خوشبختانه پنل اروپایی معتبر دیگری هم در این دیتاسنتر داریم که در این پنل امکان تهیه سرور و ارایه سرویس از این دیتاسنتر را داریم و سرورهای جدیدی هم سفارش داده شده است،  منتها تهیه سرورهای جدید و راه اندازی سرویسهای کاربران این سرورهای کنسل شده ممکن هست چند روزی زمان ببرد.

البته لازم به ذکر میباشد که این وضعیت شامل حال همه سرویسهای آلمان ما نمیشود و فقط 8 تا از سرورهای ما در این پنل بودند . به کاربرانی که سرویسهاشون در این سرورها میزبانی میشوند تیکت و ایمیلی بابت این موضوع ارسال شده است.

پیشاپیش بابت اختلالات و مشکلاتی که طی این مورد برای سرویسهای میزبانی شده بر روی این سرورها برای کاربران ما پیش خواهد آمد عذر خواهی میکنیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که این مشکلات با سرعت و با کمترین اختلال حل گردد و از صبر و همکاری این دوستان کمال تشکر را داریم.

مدیریت ایران سرور خزر

"محمدی"Wednesday, August 30, 2017« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution

این قالب توسط هوک رنگی تغییر رنگ یافته است
logo-samandehi