درحال بار گذاری
img-bg
آپدیت شده در تاریخ : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵قوانین و سیاست های آی آر سرور

A) ثبت نام در آی آر ســـرور

 1. وارد کردن مشخصات و شماره تماس صحیح و به زبان فارسی ، زمان ثبت نام الزامی است. این مورد جهت سهولت ارتباط با مشتری در زمان های خاص میباشد .
 2. ثبت نام در آی آر ســـرور و استفاده از سرویس ها به منزله ی پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین موجود در این صفحه بطور عموم، و شرایط خاص موجود در دیگر صفحات از جمله صفحه ی مربوط به سفارش هر سرویس می باشد.
 3. توجه داشته باشید آی آر ســـرور فقط به شخص خریدار سرویس، پشتیبانی و پاسخ می دهد و از پاسخ به اشخاصی که با واسطه از آی آر ســـرور سرویس دارند معذوریم.
 4. با توجه به اینکه تمامی اطلاعات سرویس های شما از طریق کنترل پنل آی آر ســـرور شما قابل دسترسی است، زمان ثبت نام از رمز هایی استفاده کنید که حدس زدن آن مشکل باشد و همچنین رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید
 5. با توجه به اینکه اطلاعات سرویسها، علاوه بر کنترل پنل آی آر ســـرور، به ایمیل شما نیز ارسال می شود، اطلاعات ایمیل خود را در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهید و از قرار دادن رمز های ساده و قابل حدس زدن برای ایمیل های خود بپرهیزید.
 6. هر کاربر فقط یک بار می تواند ثبت نام کند. ثبت نام با نام کاربری های مختلف برای یک شخص مجاز نیست

 

B) استفاده از سرویس ها

 

 1. ارسال ای میل های حجیم تبلیغاتی (Spam) ممنوع می باشد و سایت خاطی بدون اطلاع قبلی غیرفعال می شود
 2. در سرویس های هاستینگ و نمایندگی، نصب هر برنامه ای که باعث بالا بردن بیش از حد بار Cpu ، Ram یا دیگر منابع سرور شود ممنوع می باشد. در هر شرایطی اگر سایت شما بیش از حد از منابع سرور استفاده کند، به شما اطلاع داده می شود و در صورت رفع نشدن مشکل توسط شما و تکرار استفاده ی بیش از حد از منابع سرور، سرویس دهی به سایت شما بصورت کامل قطع خواهد شد. در این صورت هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود.
 3. آپلود و اجرای فایل های مخرب، ویروس، شل و ...، تلاش در دسترسی به فایل های دیگران، تلاش در دسترسی به دیگر سیستم های موجود در شبکه، تلاش برای نفوذ به سیستم دیگر شبکه ها، بلافاصله موجب غیرفعال شدن سرویس شما خواهد شد.
 4. آی آر ســـرور در قبال امنیت و سلامت رمز هایی که برای ورود به بخش مدیریت یا کنترل پنل (سی پنل، سایت های طراحی شده و ...) بصورت اتوماتیک یا دستی ساخته و برای کاربر ارسال می شود هیچ مسئولیتی ندارد. اگر احساس می کنید رمز از امنیت کافی برخوردار نیست لطفا آن را تغییر دهید.
 5. برای بازگردانی نسخه ی پشتیبان، ابتدا تمام محتویات فعلی سایت حذف می شوند سپس بک آپ بازگردانی می شود. اگر حتی 1% بک آپ مشکل داشته باشد و بازگردانی انجام نشود و احیانا موجب از دست رفتن فایل ها یا بانک اطلاعاتی شود، هیچ مسئولیتی متوجه ی آی آر ســـرور نخواهد بود. می توانید قبل از درخواست بازگردانی از اطلاعات مهم نسخه ی پشتیبان بگیرید و در مکان مطمئن ذخیره کنید.
 6. نصب سیستم عامل سرورهای مجازی بصورت رایگان فقط یک بار در ماه با ما میباشد و بعد از آن با دریافت هزینه ( بسته به نوع سیستم عامل ) انجام میگردد .
 7. استفاده شخصی از تورنت بر روی سرورهای مجازی مجاز است.

 

C) مسائل مالی

 

 1. سرویس های میزبانی آی آر ســـرور 5 روز گارانتی بازگشت وجه دارند. در صورتی که در طول این مدت، ایـــران ســـرور به هرکدام از تعهدات خود عمل نکند، مشتری می تواند سرویس خود را کنسل کرده و وجه خود را دریافت نماید.
 2. هزینه کانفیگ سرور های مجازی و اختصاصی برگشت داده نخواهد شد (به هیچ گونه دلیلی) .
 3. اگر سرویسی به دلیل استفاده ی غیر مجاز و یا موارد ذکر شده بند F در قوانین همین صفحه غیرفعال شود، هزینه ی آن برگشت داده نمی شود.
 4. گارانتی بازگشت وجه شامل دامنه ، سرور مجازی ، آی پی ، لایسنس و کلیه سرویس های اقساطی و یا محاسبه نرخ ارزی به مانند دلار/یورو و ... نمی گردد .
 5. گارانتی بازگشت وجه شامل بخش طراحی ، قبل و بعد کار نمیشود .
 6. در صورت غیرفعال شدن سرویس به دلیل استفاده ی غیرمجاز یا موارد ذکر شده بند F در قوانین همین صفحه غیرفعال شود، برای فعال سازی (در صورت صلاحدید واحد پشتیبانی و حقوقی) سرویس خاطی جریمه خواهد شد. در هر صورت برای فعال سازی یا ارائه ی بک آپ جهت انتقال، جریمه دریافت خواهد شد.
 7. اگر وجهی که به حساب آی آر ســـرور واریز می کنید از طریق پرداخت اینترنتی بانک های طرف قرارداد آی آر ســـرور نباشد؛ نام بانک، رسید، شماره فیش یا شماره پیگیری با تاریخ پرداخت را تا پایان سرویس نزد خود نگهدارید.
 8. اگر درخواست برگشت وجه یا واریز مبلغ پورسانت به موجودی یا حساب بانکی داشته باشید، عملیات بازگشت وجه 3 تا 7 روز طول می کشد.
 9. مبلغ دامنه های لغو شده به موجودی شما در آی آر ســـرور اضافه می شود و به حساب بانکی واریز نخواهد شد.
 10. در صورتی که دامنه ی شما در nic.ir به هر دلیل تائید نشود (ارسال نکردن مدارک، استفاده از نام شهر، کشور، سازمان و ... برای دامنه و عدم تائید آن، لغو کردن دامنه و تائید نشدن نام دامنه به هر دلیل دیگری) 1500 تومان از مبلغ واریزی برای دامنه کسر و باقیمانده به حساب شما در آی آر ســـرور برگشت داده می شود.
 11. مبلغ موجودی پنل شما در آی آر ســـرور قابل بازگشت به حساب بانکی نیست مگر مبالغی که از طریق معرفی دیگران و کسب درآمد به حساب شما اضافه شده است.

 

D) پشتیبانی

 

 1. با توجه به اینکه درخواست های پشتیبانی نیاز به بررسی و وقت زیادی دارند، برای مشکلات هاست و دامنه و درخواست های پشتیبانی لطفا فقط از طریق بخش تیکت ها در آی آر ســـرور مشکلات و درخواست های خود را ارسال کنید و از تماس تلفنی خودداری نمایید. در صورتی که مشکل از طریق تیکت برطرف نشد فقط با ارائه شماره درخواست پشتیبانی می توانید در ساعت اداری درخواست خود را از طریق تماس تلفنی پیگیری کنید .
 2. زمان پشتیبانی و پاسخ به تیکت ها از ساعت 9 صبح تا 24 شب می باشد. پشتیبانی 24 ساعته در زمان های خاص و در شرایط ویژه و اورژانسی انجام میگردد .
 3. مدت زمان پاسخ به تیکت های پشتیبانی معمولا کمتر از 1 ساعت و حداکثر 12 ساعت است. در شرایطی که شبکه ی اینترنت، برق یا ... دچار مشکل شود، تا برطرف شدن مشکل و ارتباط مجدد با سایت، زمان پاسخ گویی نامعلوم خواهد یود.
 4. پشتیبان گیری از کلیه ی فایلها و بانک های اطلاعاتی سایت های مشتریان و نمایندگان میزبانی وب بصورت دوره ای و اتوماتیک انجام می گیرد. با توجه به اینکه بک آپ ها توسط سیستم و بصورت نرم افزاری گرفته و ذخیره می شوند، اگر چه در 99% موارد بک آپ ها سالم و بدون نقص هستند، هیچ تضمینی در رابطه با موجود بودن و کامل بودن بک آپ سایت ها وجود ندارد.
 5. بک آپ گیری از سرور های مجازی و هاست دانلود به دلیل حجم بالای اطلاعات در این سرویس ها به عهده کاربر می باشد و آی آر ســـرور هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.
 6. توجه داشته باشید بک آپ ها توسط سیستم، بصورت رایگان و برای اطمینان هرچه بیشتر گرفته می شوند و مشتریان کاملا مسئول تهیه و نگهداری نسخه ی پشتیبان سایت خود هستند. در صورتی که در مواردی نیاز به بازکردانی اطلاعات مشتری بود و بک آپ های سیستم بدرستی عمل نکرد، آی آر ســـرور هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.

 

E) تمدید سرویس

 

 1. چند روز قبل از اتمام سرویس از طرف آی آر ســـرور و بصورت خودکار برای شما ایمیل و پیام کوتاه (sms) یادآوری جهت تمدید ارسال می شود. با اینکه یادآوری ها چندین بار در روزهای مختلف ارسال می شوند، در صورتی که مشکلی در ارسال یا دریافت ایمیل یادآوری پیش آید، مسئولیت دریافت نشدن ایمیل یا sms با آی آر ســـرور نخواهد بود و شما موظفید طبق زمان مقرر موجود در کنترل پنل خود در آی آر ســـرور، اقدام به تمدید سرویس کنید.
 2. در صورت تمدید نکردن بموقع سرویس یا دامنه، آی آر ســـرور می تواند سرویس شما را غیرفعال یا حذف کند و هیچ تعهدی در قبال موجود بودن اطلاعات سرویس شما وجود ندارد. همچنین برای فعال سازی یا بازگرداندن بک آپ (در صورت موجود بودن) هزینه ی فعال سازی دریافت خواهد شد.
 3. در صورت تمدید بعد از گذشت سررسید فاکتور ، تاریخ سررسید بعدی سرویس تغییری نخواهد کرد و مطابق همان تاریخ قبلی محاسبه میشود.
 4. قبل از تمدید مشخصات سرویس ها و قوانین آی آر ســـرور را مجددا مطالعه کنید. چون پس از تمدید طبق قوانین و مشخصات جدید سرویس دهی خواهد شد.
 5. در صورتی که قصد تمدید سرویس را ندارید، قبل از غیرفعال شدن سرویس از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. در صورت تمدید نشدن و غیرفعال شدن سرویس نسخه پشتیبان ارائه نخواهد شد.
 6. فاکتور های تمدید سرور های اختصاصی، لایسنس ها، آی پی ها می بایست ۲ روز قبل از سررسید پرداخت گردند. در غیر این صورت سرویس بعنوان کنسلی محسوب شده و در صورت وقوع اختلال در عملکرد سرویس، شرکت هیچ تعهدی نسبت به این موضوع نخواهد داشت. همچنین خریدار باید قبل از پرداخت با بخش فروش تماس حاصل فرماید و قیمت بروز را دریافت کند (به دلیل نواسانات ارز). در غیر این صورت بعد از پرداخت فاکتور مابه التفاوت قیمت فاکتور شده با قیمت جدید فاکتور خواهد شد که خریدار موظف به پرداخت می باشد. همچنین درصورت عدم استعلام قیمت جدید و پرداخت با تعرفه بیشتر (بدلیل نوسانات ارزی)، شرکت هیچگونه مسئولیتی نداشته و هیچ هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد.

 

F) رفع مسئولیت

 

 1. هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان ، مدیران و مسئولین گروه فناوری اطلاعات آی آر سرور از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و آی آر سرور امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
 2. تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین آی آر سرور مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.
 3. آی آر سرور هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت بک آپ گیری یا ارائه بک آپ گذشته در صورت نیاز کاربر را ندارد و کاربر حق هیچ گونه اعتراض را ندارد و نگه داری اطلاعات کاربران به عهده خود کاربر می باشد و امکان Backup گیری از اکانت همیشه باز خواهد بود .
 4. هر گاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرر و زیان یا اختلال در فعالیت گروه و را فراهم نماید موظف است، ضرر و زیان وارده را جبران نماید.

 


واحد حقوقی گروه فناوری اطلاعات آی آر ســـرور
اپدیت شده در تاریخ : یک شنبه 21 شهریور ماه یک هزار سیصد و نود و پنج 
واحد مدیریت گروه فناوری اطلاعات آی آر ســـرور

برخی از برند ها و سایت های میزبانی شده توسط آی آر سرور مورد اعتماد مشتریان‌ هستیم ... (Trusted by our clients)
شرکت راهیان سفیر  
موج حامی رسانه   
شرکت رادین پارس   
سازمان آتش نشانی  
شرکت ابتکار استیل  
ماهنامه صنعت کار   
روزنامه فرهنگی صبا  
شرکت لیان پلیمر    
شرکت صنایع نان سالم
ایران اکسپو        
موسسه وصف صبا   
نمایندگی رسمی پیرکاردین
سازمان اورژانس کشور
خبرگزاری فرهنگی صبا
نماد اعتماد
logo-samandehi